Andrews

Álláshirdetések

Senior frontend fejlesztő (React)

Az Andrews IT Engineering Kft. saját IT-biztonsági platformját fejlesztő csapatába Senior Frontend Fejlesztőt keres.

Feladataid lesznek

  • Frontend architektúra tervezés a hatékony és fenntartható kódbázis létrehozása érdekében
  • Design patternek promotálása és bevezetése
  • Frontend technológiák kiválasztása, új technológiák bevezetése
  • Tesztelési módszertan kialakítása, továbbfejlesztése
  • Junior és medior fejlesztők mentorálása
  • Együttműködés a fejlesztés vezetőjével milestone-ok felállításában
  • Rendszeres code review a többi frontendes részére
  • Az időd többi részében kódolás (~70%)

Amire a munkában szükséged lesz

  • Legalább 5 év Javascript fejlesztés tapasztalat: a frontend csapatban mindenki rendelkezik már pár évvel, ezért szeretnénk, ha te lennél a rangidős, a kipróbált arc, aki már egy csomó számunkra még új helyzetet látott és megoldott
  • Ebből legalább 3 év React fejlesztés tapasztalat: a végigtoltam egy tutorialt sajnos itt nem adja ki, tapasztaltabbnak kell lenned, mint meglévő mediorjaink. Ideális esetben már számos komplex problémával találkoztál, amiket sikerült megoldanod, így társaidnak nem kell ugyanazt a hosszadalmas és nehézkes utat végigjárniuk.
  • State management library ismeret: Redux, MobX, stb.
  • HTML5, CSS3, Git: már leírni is uncsi, de ez azért alap
  • Nyitottság és kíváncsiság
  • Csapatmunka: Rambo helyett inkább Avengers
  • Ability to read and write technical documentation in English: you won’t be speaking much but we write all our stuff in English as we might open-source the platform in the future

Örülünk, ha ezeket is hozod magaddal

  • MobX ismeret
  • Websocket-ekkel szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés a UX iránt
  • Figma a grafikához és a prototipizáláshoz
  • Linux operációs rendszer ismeret
  • Oklevéllel igazolt csocsó képzés vagy tábor

Amit mi adunk

  • Barátságos és nyitott céges kultúra: a közösségi médiára még gyúrnunk kell, a weboldalunk is épp redesign alatt, ezért most kénytelen vagy elhinni, hogy az Andrews egy sokkal jobb hely, mint az kívülről látszik. Ha kételkednél, beszéljünk, és benézhetsz hozzánk egy csocsóra, vagy megmérhőzhetsz velünk Mortal Kombatban!
  • Home office: a COVID-ra való tekintettel 2020 márciusa óta teljesen távmunkában dolgozunk opcionális iroda látogatással. Ez az új belépők számára is adott, később pedig várhatóan heti két napot lehet majd otthonról dolgozni.
  • Rugalmas munkavégzés: 8 órás napok 10-16 óra közötti törzsidővel és get your tasks done attitűddel
  • Az irodában csocsó, darts, PS4, nasi, végtelen kávé, teljes értékű konyha, légkondi, gigabit, szomorú füge az IKEA-ból, aranyozott “Év dolgozója” Oscar szobor a polcon
  • Minimum 26 nap szabi, akkor is, ha hivatalosan kevesebb járna, ezen felül 10 nap igazolatlan betegszabi
  • Lehetőség új technológiák kipróbálására, szakmai kihívások, nagy növekedési potenciál, lorem ipsum dolor, sit amet
  • Laptop (fullos), VPN

Az Andrews-ról

Az Andrews IT Engineering Kft. egy közel 30 fős magyar tulajdonú vállalkozás, amely 1999 óta biztosítja hazai és külföldi vállalatok, intézmények hálózati határvédelmét, információbiztonságát. Ügyfeleink között kis- és nagyvállalat egyaránt megtalálható több területen, legyen az pénzügy, távközlés, kereskedelem, gyártás, egyetemi szféra, államigazgatás. Legújabb Security Operations Center (SOC) szolgáltatásunkhoz saját fejlesztésű platformunkat használjuk, ebbe a csapatba keressük új munkatársunkat. Termékünk már a piacra lépés előtt áll, a magyar bevezetés után külföldi partnerekkel terjeszkedünk tovább.

Ha bejön a hirdetés és szívesen csatlakoznál az Andrews csapatához, akkor várjuk önéletrajzod egy rövid bemutatkozás kíséretében a career@andrews.hu email címen. Ne feledj pár szakmailag releváns közösségi profilt is linkelni, pl. Linkedin, Github, SO, és szívesen megnéznénk egy nagyobb projekted is, amennyiben van publikusan elérhető.